Profesjonalna Dietetyka

Prowadzimy profesjonalne programy dietetyczne, bez suplementów diety, bez leków, bez „cudownych diet”.

Pomagamy tracić wagę naszym pacjentom, zdrowo i na stałe, bez efektu jojo!

Cały proces dietetyczny jest monitorowany analizą składu ciała.

Innowacyjny sprzęt

Do Twojego odchudzania podchodzimy na poważnie.

Posiadamy profesjonalny sprzęt medyczny:

  1. stacja pomiarowa SECA 285
  2. fałdomierz Baty typu harpenden
  3. analizator składu ciała
  4. profesjonalne oprogramowanie dietetyczne

Pomogliśmy już wielu osobom!

Czy Twoje dotychczasowe odchudzanie było nieskuteczne? Czy wróciła otyłość z efektem jojo?

Pomogliśmy już wielu pacjentom! Pozwól pomóc sobie. Bez dodatkowych kosztów na specjalne diety, wątpliwe suplementy i środki paramedyczne. Zmienimy Twoje podejście do odchudzania. Zmienimy Ciebie!

 

Zobacz wspaniałe wyniki naszych pacjentów!

Dołącz do nas!  Trać wagę zdrowo i skutecznie, bez efektu „jojo”

maksymalnie

średnio

minimalnie

mgr Ewa Brodacz

mgr Ewa Brodacz

Dietetyk | Poradnia Dietetyczna | Elkardia | Lubelskie Centrum Kardiologii

Jestem dyplomowaną dietetyczką, której praca nie jest tylko wyuczonym zawodem, ale również pasją. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie, gdzie uzyskałam wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków i Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych i szkoleniach. Stale poszerzam swoją wiedzę w tematyce zdrowego odżywiania i przekazuje ją swoim klientom.

Specjalizuję się w diecie eliminacyjnej oraz diecie osób aktywnych fizycznie. Pracuję przede wszystkim z osobami zmagającymi się z problemami kardiologicznymi, cierpiącymi na alergie, nietolerancje pokarmowe oraz otyłość.

Najbardziej rozwijające dla mnie są spotkania z moimi klientami. Nie ma dwóch identycznych osób, każda jest wyjątkowa zarówno pod względem charakteru, diety, jak i organizmu. Niesamowitą satysfakcję daje mi wspieranie ludzi w osiąganiu wymarzonych celów. Dietetyka połączona z diet coachingiem pomaga mi efektywnie dopingować i odpowiednio kierować działaniami, by przyniosły sukces.

Chcę pokazać wszystkim, że dieta nie jest trudem, kojarzącym się tylko z głodówkami i wyrzeczeniami, ale przyjemnością i przepustką do długiego i komfortowego życia. W pracy stawiam przede wszystkim na nauczenie nawyku dobrego odżywiania, ponieważ nie chcę tylko krótkotrwałych efektów, ale stałej pozytywnej zmiany.

Masz pytanie? Chcesz umówić wizytę? Napisz do nas! Zadzwoń: 81-5657075 (dietetyk)

7 + 12 =